Služby - Podnikatelé a firmy

S čím vám pomůžeme

Pojištění majetku

Pojištění majetku

Najdeme nejvýhodnější řešení, jak chránit firemní i osobní majetek.

Pro zaměstnance

Pro zaměstnance

Pomáháme firmám efektivně odměňovat jejich zaměstnance.

Pojištění vozidel

Pojištění vozidel

Společně vybereme funkční pojištění firemních vozidel.

Investice

Investice

Postarejte se o dlouhodobou prosperitu a pozitivní cashflow.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Budete připraveni na většinu situací, které se vám mohou vymknout z rukou.

Podnikatelské úvěry

Podnikatelské úvěry

Pomůžeme, když sháníte finance na provoz nebo zajištění rozvoje firmy.

Podívejte se, co o APOS CONSULT říkají naši klienti

Záleží nám na dlouhodobé spokojenosti našich klientů. Chcete se k nim přidat? Kontaktujte nás a najděte svého finančního poradce.

„Spolehlivá a smysluplná dlouhodobá spolupráce pro mě i mou rodinu. Velmi si cením Michalova ochotného a vstřícného přístupu. Jednoduše dávám 10 z 10.“

David Vambera

„Tomáš je upřímný, ochotný a zapálený poradce a kamarád. Pomohl mi vždy s každým problémem, se kterým jsem za ním přišel. Skvělá spolupráce.“

Jakub Kocian

„Spolupracuji s Tomášem už 10 let. Vždy dobře poradí, vše vysvětlí. Má takový lidský, příjemný přístup. Spolupráce doposud bezproblémová, jsem spokojen.“

Petr Sigmund

„Od Tomáše dostávám vždy upřímný pohled na věc. Ne vždy se mi líbí, ale vždy ocením jeho přístup. Zodpovídá za to, co slíbí. Taková spolupráce mi dává smysl.“

Jan

"Martina rychle a spolehlivě komunikuje. Známe se už dlouho a i přesto jsme stále ve spojení a cením si její ochoty mi pomoci v různých finančních situacích."

Jan Komárek

"Je příjemné, jak je Martina vždy připravena mi pomoci v době, kdy potřebuji něco vyřešit. Komunikuje vstřícně, aktivně a dokáže věci dobře vysvětlit."

Adam Hibelbauer

"Bez ohledu na to, co jsem potřeboval, Tomáš vždycky dokázal najít řešení a vše mi jednoduše vysvětlit. Spolupráce s ním je jednoduše perfektní. Neměnil bych."

David Píše

"Vždy mi v otázce financí stačí číslo na Michala a to je příjemné. Dokáže se s pomocí svého tymu o věci postarat svědomitě a rychle."

Robert Flek

"Spolupráce je jednoduše velice výborná. Je to člověk spolehlivý a orientující se v oboru, takže vždy dotáhne do konce všechno co si domluvíme."

Zouhar Dušan

"Splehlivost, praktická a efektiní komunikace, svědomité řešení zadaných kroků. Jednoduše spokojenost jak po lidské tak profesionální stránce."

Sprisl Jan

"Je skvělé, že se problému začal věnovat hned. Považuji jej za člověka na svém místě, protože i když situace nebyla lehká, tak nepolevoval v hledání řešení."

Bohumil Rástočný

Sjednejte si schůzku

Máte otázky?

Zajímá vás více o tom, jak probíhá spolupráce s námi, jak vám můžeme pomoci nebo máte otázky ke konkrétním službám? Nejčastější otázky, na které se nás ptáte, jsme pro vás sepsali do přehledného článku. Pokud v něm však nenajdete odpověď na to, co vás zajímá, neváhejte a ozvěte se nám.