Zjistěte více o spolupráci s APOS CONSULT

Ptáte se nás...

Je nám jasné, že na webu nemůžeme zodpovědět všechny vaše otázky. Přesto jsme se pokusili sepsat pro vás odpovědi na pár těch nejčastějších. 

Vaši otázku jsme nezodpověděli? Napište nám nebo zavolejte. Rádi vám objasníme jakékoliv nejasnosti. Nemusíte se bát. Hovorem se samozřejmě nezavazujete k žádné spolupráci. 

Další často kladené otázky najdete níže.

Poskytujeme komplexní finanční a realitní služby pro fyzické i právní osoby. Přesněji tedy pro všechny občany a jejich rodiny, ale i pro všechny podnikatele a jejich firmy. Zabýváme se zejména investicemi, pojištěním, úvěry a v neposlední řadě nemovitostmi.

Jsme přes 10 let v kontaktu s tuzemským světem financí a realit. Víme tedy, co můžeme slíbit a hlavně dodržet. Jsme součástí skupiny firem s názvem Vaši poradci. Máme tak kontakt s nemovitostním trhem jak u nás, tak ve světě. 

Podívejte se, co o nás říkají naši klienti

Záleží nám na dlouhodobé spokojenosti našich klientů. Chcete se k nim přidat? Kontaktujte nás a najděte svého finančního poradce.

„Spolehlivá a smysluplná dlouhodobá spolupráce pro mě i mou rodinu. Velmi si cením Michalova ochotného a vstřícného přístupu. Jednoduše dávám 10 z 10.“

David Vambera

„Tomáš je upřímný, ochotný a zapálený poradce a kamarád. Pomohl mi vždy s každým problémem, se kterým jsem za ním přišel. Skvělá spolupráce.“

Jakub Kocian

„Spolupracuji s Tomášem už 10 let. Vždy dobře poradí, vše vysvětlí. Má takový lidský, příjemný přístup. Spolupráce doposud bezproblémová, jsem spokojen.“

Petr Sigmund

„Od Tomáše dostávám vždy upřímný pohled na věc. Ne vždy se mi líbí, ale vždy ocením jeho přístup. Zodpovídá za to, co slíbí. Taková spolupráce mi dává smysl.“

Jan

"Martina rychle a spolehlivě komunikuje. Známe se už dlouho, a přesto jsme stále ve spojení a cením si její ochoty pomoci v různých finančních situacích."

Jan Komárek

"Je příjemné, jak je Martina vždy připravena mi pomoci v době, kdy potřebuji něco vyřešit. Komunikuje vstřícně, aktivně a dokáže věci dobře vysvětlit."

Adam Hibelbauer

"Bez ohledu na to, co jsem potřeboval, Tomáš vždycky dokázal najít řešení a vše mi jednoduše vysvětlil. Spolupráce s ním je jednoduše perfektní. Neměnil bych."

David Píše

"Vždy mi v otázce financí stačí číslo na Michala, a to je příjemné. Dokáže se s pomocí svého tymu o věci postarat svědomitě a rychle."

Robert Flek

"Spolupráce je jednoduše výborná. Je to člověk spolehlivý a orientující se v oboru, takže vždy dotáhne do konce všechno, co si domluvíme."

Zouhar Dušan

"Splehlivost, praktická a efektiní komunikace, svědomité řešení zadaných kroků. Jednoduše spokojenost, jak po lidské, tak profesionální stránce."

Sprisl Jan

"Je skvělé, že se problému začal věnovat hned. Považuji ho za člověka na svém místě, protože i když situace nebyla lehká, tak nepolevoval v hledání řešení."

Bohumil Rástočný

Nejčastěji kladené otázky

Ano. První schůzka je seznamovací a nezávazná.

Protože si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, je pro nás důležité, aby i vám dávala smysl a všichni se v ní cítili komfortně. 

Finanční analýza je základní úkon, bez kterého by správný finanční poradce neměl pokračovat ve svojí práci. Ve zkratce se jedná především o přehled vašich aktuálních i plánovaných příjmů a výdajů. 

Na základě této analýzy následně stavíme celou naší strategii a výběr produktů. 

Zjednodušeně: na všechny vaše finanční otázky a problémy vám bude stačit jedno telefonní číslo, ať už máte nějaký problém, požadavek nebo přání. 

Nezáleží na tom, jestli se jedná o úvěry, pojištění či investice. Vždy se budete obracet na jednoho člověka, který zná vaši situaci a "finanční anamnézu". Díky tomu vám bude schopný nabídnout nejvhodnější řešení.

Postaráme se o vás od začátku do konce. Na postup naší spolupráce se můžete podívat tady. 

Vy za naše služby neplatíte nic. 

Finanční odměnu získáváme od spolupracujících institucí. Dokonce máme nastavené podmínky tak, že je pro klienta i pro nás jedno, kterou z institucí vybereme. Můžeme si tak dovolit vybírat pro klienta ta nejlepší řešení. 

Konečná cena produktu je stejná, jako byste si jej obstarali sami.

Naprosto zásadní je porozumění situaci klienta. Dobrý finanční poradce s vámi proto bude řešit vaše současné  limity, možnosti a plány.

Počítejte tedy s několika schůzkami, na kterých probereme finanční analýzu, řešení na míru a dlouhodobou péči. 

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zavolejte nám!

Sjednejte si schůzku