Služby - Jednotlivci a rodiny

S čím vám pomůžeme?

Hypotéky

Hypotéky

Pomůžeme s výběrem výhodného úvěru a jeho získáním

Investice

Investice

Poradíme s investicemi a investičním životním pojištěním

Pojištění

Pojištění

Ochráníme vás před jakoukoliv nešťastnou náhodou

Životní pojištění

Životní pojištění

Zajistíme vás pro případ nemoci či ztráty zaměstnání

Ochrana majetku

Ochrana majetku

Ochráníme váš majetek před přírodními živly i krádežemi

Finanční rezerva

Finanční rezerva

Zajistíme vaši finanční rezervu a naučíme vás spořit

Další úvěry

Další úvěry

Společně vybereme nejvýhodnější úvěr pro vaše potřeby

Spoření na stáří

Spoření na stáří

Pomůžeme vám zajistit jistý životní standard na stáří

Podívejte se, co o APOS CONSULT říkají klienti

Záleží nám na dlouhodobé spokojenosti našich klientů. Chcete se k nim přidat? Kontaktujte nás a najděte svého finančního poradce.

„Spolehlivá a smysluplná dlouhodobá spolupráce pro mě i mou rodinu. Velmi si cením Michalova ochotného a vstřícného přístupu. Jednoduše dávám 10 z 10.“

David Vambera

„Tomáš je upřímný, ochotný a zapálený poradce a kamarád. Pomohl mi vždy s každým problémem, se kterým jsem za ním přišel. Skvělá spolupráce.“

Jakub Kocian

„Spolupracuji s Tomášem už 10 let. Vždy dobře poradí, vše vysvětlí. Má takový lidský, příjemný přístup. Spolupráce doposud bezproblémová, jsem spokojen.“

Petr Sigmund

„Od Tomáše dostávám vždy upřímný pohled na věc. Ne vždy se mi líbí, ale vždy ocením jeho přístup. Zodpovídá za to, co slíbí. Taková spolupráce mi dává smysl.“

Jan

"Martina rychle a spolehlivě komunikuje. Známe se už dlouho a i přesto jsme stále ve spojení a cením si její ochoty mi pomoci v různých finančních situacích."

Jan Komárek

"Je příjemné, jak je Martina vždy připravena mi pomoci v době, kdy potřebuji něco vyřešit. Komunikuje vstřícně, aktivně a dokáže věci dobře vysvětlit."

Adam Hibelbauer

"Bez ohledu na to, co jsem potřeboval, Tomáš vždycky dokázal najít řešení a vše mi jednoduše vysvětlit. Spolupráce s ním je jednoduše perfektní. Neměnil bych."

David Píše

"Vždy mi v otázce financí stačí číslo na Michala a to je příjemné. Dokáže se s pomocí svého tymu o věci postarat svědomitě a rychle."

Robert Flek

"Spolupráce je jednoduše velice výborná. Je to člověk spolehlivý a orientující se v oboru, takže vždy dotáhne do konce všechno co si domluvíme."

Zouhar Dušan

"Splehlivost, praktická a efektiní komunikace, svědomité řešení zadaných kroků. Jednoduše spokojenost jak po lidské tak profesionální stránce."

Sprisl Jan

"Je skvělé, že se problému začal věnovat hned. Považuji jej za člověka na svém místě, protože i když situace nebyla lehká, tak nepolevoval v hledání řešení."

Bohumil Rástočný

Sjednejte si schůzku

Máte otázky?

Zajímá vás více o tom, jak probíhá spolupráce s námi, jak vám můžeme pomoci, nebo máte otázky ke konkrétním službám? Nejčastější otázky, na které se nás ptáte, jsme pro vás sepsali do přehledného článku. Pokud v něm však nenajdete odpověď na to, co vás zajímá, neváhejte a ozvěte se nám.